Donanım Banı Yazılımı

Merhaba Değerli Müşterimiz. Donanım Banı İşlemlerimizi sizlere biraz tanıtalım Güncel platformların kullanmış olduğu kimi zaman yanlışıkla kimi zaman ise Haklı bir şekilde bilgisayarınızın kullandığınız platforma girişini engellemektedir. Sizlerin Maduriyetinizi gidermek amacıyla Fixlemiş olduğumuz yazılım ile sizlerin kullanımına sunmaktayız. Bu yapılan İşlemlerde Bilgisayarınıza Herhangi bir zarar söz konusu değildir.

ANAKART

Anakart Bilgilerinizin Değiştirilmesi

Bu İşlemde anakartınızda bulunan numarası değişebilen tüm donanım parçalarının numarasını güncelleyerek anakartınıza değişmiş özelliği yansıtmaktayız.

Harddisk Bilgilerinizin Değiştirilmesi

Donanım Banı atılan bilgisayarlarda kullanmış olduğunuz disklerin bilgileri değiştirilmesi gerekmektedir. değiştirilmediği taktirde donanım banınız kalkmış olmamaktadır. Harddisk Bilgilerinizin güncellenmesi işlemidir

HARDDİSK
Mac Adres

Mac Adresi Değişikliği

Bu İşlem internet platformlarında bir çok kişinin paylaşmış olduğu Cmd üzerinden yapılan işlemler değildir. Cmd üzerinden Yapılan MAC Adres değişikleri bilgisayar tarafından kabul edilmemektedir. Program Aracılığıyla Değiştirdiğimiz MAC Adresiniz Donanım Banınızın kalkmasında rol oynamaktadır.

Windows Formatlama İşlemi

Bu İşlem Donanım Banı atılan bilgisayarlarda sıfırdan temiz bir işletim sistemi kurulması amacıyla  

yapılmaktadır. Bu işlem Donanım Banının kalkmasında büyük rol oynamaktadır. Format işlemini siz kendinizde yapabilirsiniz. Yapamıyorsanız biz işlem sırasında Uzaktan Veya yakından sizle beraber format atmaktayız.

Format